Evde Bebek Şekeri Yapımı

Evde Bebek Şekeri Yapımı

Herkes öncelikle kendi bütçesine uygun bir bebek şekeri satın almak ister. Bunun yanı sıra hem kaliteli olsun hemde ucuz olsun diye de ister istemez düşünür. Eğer birazcık marifetliyseniz ve zevkinize güveniyorsanız kendi bebek şekeri ni kendiniz yapabilirsiniz. 


bebek şekeri satan yerler ister istemez el emeği parası koymaktadır. Buda en doğal haklarıdır yapım esnasında zaman harcarlar ve zaman aslında en kıymetli şeylerden biridir. Süsleme malzemeler ve emeği fiyata yansıyacaktır. Ama siz kendiniz evde bebek şekeri yapmak istiyorsanız  elemeği parası cebinize kalmış olur. Buda bebek şekeri nizi ucuz maliyete getirmiş olursunuz. 

Sayfamızdan satın alacağınız bebek şekeri malzemelerinden farklı farklı modeller çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda toptan fiyat avantajı ile bebek şekeri satın almış olursunuz. 


Örneğin sayfamızdan alacağınız ahşap yada aynalı pleksi objeye üstüne çiçek yapıştırıp arkasına magnet yapıştırarak buzdolabı süsüne dönüştürebilirsiniz anahtarlık halkası ve zinciri satın alarak anahtarlığa dönüştürebilirsiniz.

Genelde erkek çocuk için mavi kız çocuğu için pembe süsleme malzemeleri kullanılırken siz farklı renk seçenekleri ile kendi zevkinize görede hazırlayabilirsiniz.