Pleksi Ayna Kesimi

Pleksi ayna malzemeler ayna görünümde plastik malzemelerdir en ince 1mm kalınlığında en kalın ise 3mm kalınlığındadır. Farklı renkte bulunan pleksilerde daha fazla kalınlıklarda malzeme bulunurken pleksi ayna malzemelerde en kalın 3 mm malzemedir. 

Pleksi Ayna Kesimi co2 lazer kesim makineler ile gerçekleştirilir başka şekilde kesilmeler de kırılır hatta matkapla delik delmek isterseniz pleksi ayna malzemeyi çatlatırsınız. Bu sebepten dolayı pleksi ayna kesimi sadece lazer kesim makineler dışında kesilmez delik delinmez. 

Pleksi ayna malzemeler tabaka halinde yurt dışından ithal edilmektedir. Tabaka üzerinde çizilmelere karşı jelatin bulunmaktadır jelatini sökmediğinizde mat ve çizik çizik bir hal içindedir. Pleksi ayna kesimi yapıldıktan sonra bu jelatini bizde sökmüyoruz. siz teslim aldıktan sonra kendiniz jelatini sökmeniz gerekmektedir. 

Toptan Malzemeci sayfası olarak pleksi ayna kesimi ve ahşap malzeme kesimi ile sizlere hizmet ediyoruz. Kendi imalatımız olan bu ürünleri size en iyi fiyat avantajı ile sunmaya çalışıyoruz.