Pleksi Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Pleksi lazer malzemeler lazer görünümde plastik malzemelerdir en ince 1mm kalınlığında en kalın ise 3mm kalınlığındadır. Farklı renkte bulunan pleksilerde daha fazla kalınlıklarda malzeme bulunurken pleksi lazer malzemelerde en kalın 3 mm malzemedir. 

Pleksi Lazer Kesim co2 lazer kesim makineler ile gerçekleştirilir başka şekilde kesilmeler de kırılır hatta matkapla delik delmek isterseniz pleksi lazer malzemeyi çatlatırsınız. Bu sebepten dolayı pleksi lazer kesim sadece lazer kesim makineler dışında kesilmez delik delinmez. 

Pleksi lazer malzemeler tabaka halinde yurt dışından ithal edilmektedir. Tabaka üzerinde çizilmelere karşı jelatin bulunmaktadır jelatini sökmediğinizde mat ve çizik çizik bir hal içindedir. Pleksi lazer kesim yapıldıktan sonra bu jelatini bizde sökmüyoruz. siz teslim aldıktan sonra kendiniz jelatini sökmeniz gerekmektedir. 

Toptan Malzemeci sayfası olarak pleksi lazer kesim ve ahşap malzeme kesim ile sizlere hizmet ediyoruz. Kendi imalatımız olan bu ürünleri size en iyi fiyat avantajı ile sunmaya çalışıyoruz.